bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

job.osp-ua.info - робота та навчання в Україні
Головна
Вакансії
Резюме
Додати вакансію
Додати резюме
Трудове законодавство
Як правильно скласти резюме
Приклад резюме (укр)
Приклад резюме (рос)
Курси валют НБУПортал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордономВакансія:
Спеціальність: Незалежний менеджер Місто: Вся Україна
Дата розміщення: 23.07.13 23:01 Освіта: Будь-яка
Телефон: Досвіт роботи: 1 роки
E-Mail: dimabyblikov@rambler.ru Тип роботи: Не важливо
Зарплатня: 1000  $ Вік: Не важливо
Вебсторінка: Стать: Не важливо
Опис роботи:

ПРОСТИЙ ЗАРОБІТОК В ІНТЕРНЕТІ — ЦЕ РЕАЛЬНО. Прибуток залежить лише від ВАС! (Дочитайте до кінця, це важливо, і цікаво і займе всього кілька хвилин, але дочитайте до кінця!)
Привіт!!

Знайти реальну роботу в Інтернеті дуже складно, практично, те ж саме, що відшукати скарб. Тому я не пропоную Вам роботу з обробки ел. пошти або редагування текстів, а, тим більше, перегляду сумнівних сайтів! Просто ПРОЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ і вирішуйте самі, чи хочете Ви ЗАРОБЛЯТИ гроші для себе за таких ідеальних умовах! Це дійсно КЛАСНА річ! Почитайте - зараз або на дозвіллі, ляже з новими думками на цей рахунок, а там як знаєш ... Якщо у Вас є бажання заробити, не вкладаючи багато грошей (наприклад, деякі Інтернет-проекти вимагають вкладень до 900 $) і працюючи всього по кілька годин на день, то ця інформація для Вас. Але для старту потрібно добре попрацювати один-два тижні. Тут Ви можете заробляти в залежності від Ваших зусиль!
Я не пропоную Вам роботу "складача тексту" (із серії "вишліть нам 50 грн. На гаманець, а ми вам надішлемо відскановані тексти") і не пропоную вкладати гроші в сумнівні підприємства! Люди хочуть працювати в затишній обстановці будинку - ось чому вони відгукуються на подібні оголошення. Запам'ятайте: не існує в Інтернеті справжніх вакансій "складач тексту" та "співробітник по обробці електронної пошти". Не будьте обдуреними! У цьому випадку Ви не будете жертвою несумлінних "роботодавців", так як ця робота аж ніяк не міфічна, а заробіток залежить виключно тільки від Ваших зусиль. Як попрацюєте - так і заробите!
Це - ДІЙСНО РЕАЛЬНИЙ заробіток в Інтернеті! Дочитайте до кінця цю статтю, знайдіть всього кілька хвилин. Ви нічого не втратите, читання ще нікому не зашкодило! Я Вас запевняю, Ваше матеріальне становище різко покращиться, якщо тільки Ви цього захочете! Я пропоную Вам річ, до якої й сам ставився спочатку скептично (ах, черговий лохотрон! Такими пропозиціями буквально завалений Інтернет). Але, на відміну від багатьох подібних пропозицій, - ЦЕ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ! Розумію, з якою недовірою ви це читаєте, але продовжуйте, прошу, дочитайте статтю до кінця.Цей проект проводиться спеціально для більш широкого розвитку міжнародної платіжної системи «WebMoney», яка ще не дуже сильно розвинена на даний час.
Я наштухнувся на ЦЮ ПРОПОЗИЦІЯ, коли шукав роботу для додаткового заробітку, знайшовши статтю, в якій говорилося, що МОЖНА ЗРОБИТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 18 ГРН.! Я подумав, що це має бути черговий фішкою для лохів, але вирішив все-таки дочитати до кінця і дізнатися, що за Гербалайф-Оріфлейм там пропонують. А далі ... Далі я вирішив спробувати і зробити так, як пропонувалося в статті. Інтуїція підказувала, що в ЦЬОМУ випадку я ДІЙСНО можу заробити. Я не буду залежати від якоїсь міфічної компанії або спритника, які, нібито, заплатять мені за витрачені на них здоров'я і час. У ЦЬОМУ варіанті все буде залежати лише від моїх здібностей зацікавити бажаючих заробити.
Протягом 2-х днів я зареєструвався на більш ніж 100 бізнес-форумах і безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень, заглядаю в свій інтернет-гаманець і вгадайте ЩО? Надходжень ніяких немає, взагалі! А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили, хто по 80 грн., Хто по 40 грн. Пиши пропало, подумав я, потрапив у черговий лохотрон, бажаючи заробити за пару тижнів тисячі гривень. Ну я кинув це заняття, так і не дославши своє оголошення до 200 форумів. Ще через тиждень (задля цікавості) заглянув у свій інтернет-гаманець. Дивлюся усього одне надходження - аж 3 грн. Так, думаю, справа не варта уваги, випадково найшовся такий же наївний, як і я. Ще через два тижні я все-таки знову відкрив свій інтернет-гаманець, а в ньому вже близько 104 грн. Звідки? Незрозуміла картина, але все одно за один місяць 100 грн.! Це дуже мало, як пишуть попередні учасники, вони за один місяць заробили в середньому від 1500 до 2500 грн. І раптом після першого місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН день! Ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 3000 грн. Після цього я відправив свої оголошення ще більш, ніж на 150 форумів. Результат був приголомшливий! На кінець 2-х місяців я отримала 8673 грн.! І гроші йдуть КОЖЕН день! Кожні 10 хвилин на мій рахунок надходить від 3-6 грн. І це все тільки за ті самі 18 грн.! Я довго не міг знайти собі роботу до того, як натрапив на цю статтю. Я не повірив, що це працює, поки не почав отримувати перекази звідусіль! Моя робота тепер - це щодня по 2-3 години в Інтернеті і ВСЕ! А заробіток такий, що ніяким начальникам та керівникам навіть і не снився!
Тепер я розповім Вам, як це працює і, найголовніше, ЧОМУ? Я Вам обіцяю, що якщо Ви будете у ТОЧНОСТІ дотримуватися нижче перераховані інструкції, то Ви почнете отримувати НАБАГАТО БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, ніж Ви думали, не докладаючи до цього особливих зусиль. Погодьтеся, це просто! І ЦЕ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО! І ВАШ ВНЕСОК СКЛАДАЄ ВСЬОГО 18 грн.! ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ, АЛЕ ЦЕ ПРАЦЮЄ! УВАГА! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ КІЛЬКА РАЗІВ! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і 5000 грн.і БІЛЬШЕ будуть Вашими протягом двох місяців!

ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
12. 1. Увійдіть у системі WebMoney (www.webmoney.ru). Гарненько ознайомтеся з даною системою, як вона працює. Моя порада: при виборі програми управління гаманцями вибирайте WM Keeper Mini - вона проста і зручна. Далі необхідно покласти на свій рахунок 18 грн. (Трохи більше, тому що при здійсненні перекладу система знімає 0,8% переказаної суми, тобто Ви повинні будете перекладати по 3 грн. 19 коп., В сумі - 19 грн. 14 коп). УВАГА! У ПРОГРАМІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ ЛИШЕ U-кошик! Від себе зауважу, що зручно поповнювати електронні гаманці через спеціальні автомати (термінали) по прийому платежів, які часто розташовуються в магазинах і на станціях метро. Однак, такі автомати знімають комісію, яка, як правило, знаходиться в межах 5% від внесеного платежу. Також можна поповнити електронний рахунок в банку. Як тільки Ви покладете на свій гаманець 19 грн. 14 коп - все готове, можете переходити до наступного кроку!
2. Необхідно перевести по 3 грн. 19 коп. (19 коп. Знімається службою перекладу за здійснення операції) на 6 пропонованих нижче WMU рахунків. Для того щоб здійснити переказ, необхідно зайти на сайт WebMoney (www.webmoney.ru). Потім, якщо Ви ще не зареєстровані, натисніть на посилання РЕЄСТРАЦІЯ, яка розташовується в самому верху сторінки і виділена синім кольором. Далі - за підказками системи WebMoney. Важливо! Щоб отримувати дохід, необхідно відправити на кожний із цих 6 гаманців по 3 грн. 19 коп, інакше Ви просто не будете включені в систему мережними модераторами WebMoney transfer (3 грн. 19 коп - це відправляється Вами сума, при цьому одержувач отримує рівно 3 грн.) Отже, відправте по 3 грн. 19 коп на кожен з таких рахунків:

1. U393200062595
2. U147813214281
3. U193667622015
4. U252642660180
5. U403853839367
6. U723506314405

ПОВТОРЮЮ, щоб отримувати дохід, необхідно відправити на кожний із цих 6 гаманців по 3 грн. 19 коп - інакше мережними модераторами WebMoney-гаманців, Ви просто не будете включені в систему. Тепер УВАГА! Після того, як Ви виконали КРОК 2, переходимо до кроку 3.
3. Скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ий - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5 - ий - на місце 4-го, 6-ий - на місці 5-ого! А у 6-ій номер, який виявився порожнім, впишіть номер Вашого гаманця!

Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам дохід у 5 000-6 000 грн. Це МІНІМУМ (!!!) протягом двох місяців! БІЛЬШЕ розміщень - більший дохід (при чому у геометричній прогресії !!!). Отже, коли Ви досягнете ПЕРШОЇ позиції в списку, ВИ БУДЕТЕ МАТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ПРОСТО ЯК ТВОРЕЦЬ СПИСКУ! ЦЕ коштує 18 грн. і зовсім не важко роботи! ГОЛОВНЕ - ЦЕ ПРАЦЮЄ! І ЦЕ ПРОСТО ЗДОРОВО! Займіться цим зараз, не відкладаючи на завтра! ЧАС - ГРОШІ! Але попрацювати все ж доведеться. Необхідно буде зацікавити людей. Для цього потрібно буде зайнятися розсилкою та розміщенням оголошень на спеціалізованих сайтах про пошуках роботи, форумах, дошках оголошень. Удачі Вам! А вона вже дійсно поруч! Дійте! ПОГАНО ЖИВУТЬ ТІ, ЩО ВСЕ ЖИТТЯ ЛИШЕ ЗБИРАЮТЬСЯ ЖИТИ! ДАВАЙТЕ Ризикну!! АДЖЕ НІЧОГО, КРІМ 18 ГРН. НЕ ВТРАЧАЄМО!!

P.S. Як поширювати інформацію у форумах (дошках і ін):
1. Відкриваєте пошуковик. 2. Пишіть в рядку пошуку фразу - «форум віддалена робота» або «форум надомна робота», або «форум робота на дому», або «форум почати нову тему робота» і т. д. і т. п. (без лапок). Пошуковий сайт знайде тисячі сторінок, посилання на які відразу приводять на МІЛЬЙОНИ нових тим форумів. І не лякайтеся, якщо раптом на тому сайті, куди Ви захотіли помістити своє оголошення, уже є одне або кілька схожих. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес дійсно працює! Дуже дієві сайти про роботу (розділи про вакансії). 3. Візьміть який-небудь сайт про роботу - потрібно ввести дані. У полі «посаду», наприклад, пишіть «співробітник для віддаленої роботи на дому» або «незалежний менеджер» і т. п. У полі «вік» вкажіть - «з 18 до 55». «Освіта» і «Досвід роботи» пропустіть, хоча в "Освіті" раджу поставити «Середня». «Заробітна плата» - «від $ 1000». «Пол» - не має значення. «Графік роботи» - «вільний». «Зайнятість» - «будь-яка». «Місто» - ось поле «місто» НАЙВАЖЛИВІШЕ. Ви повинні вибрати всі міста один за одним, почати з букви А і закінчити буквою Я. Ви повинні опублікувати (можна навіть однакові) оголошення для кожного міста. Краще всього, якщо Ви це зробите в один день, тоді на наступний день і протягом днів 5-6 Вам взагалі не доведеться розміщувати оголошення. Навіщо це робиться? Це вже перевірено, коли людина шукає роботу і заходить на цей сайт, він вибирає посилання «пошук вакансій». Там можна вибрати критерії пошуку. Звичайно заповнюється поле "місто". А якщо Ви опублікуєте тільки, наприклад, для Києва, Донецька і Луганська, то людина, скажімо, з міста Одеси не побачит

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

Проект - Міста України
Алушта
Алчевськ
Бахмач
Бердичів
Біла Церква
Бориспіль
Бровари
Васильків
Вишгород
Вінниця
Вознесенськ
Волочиськ
Гадяч
Городня
Житомир
Золотоноша
Калуш
Карлівка
Київ
Ковель
Коростень
Куп'янськ
Куп'янський район
Миколаїв
Миргород
Нетішин
Ніжин
Нікополь
Новоград-Волинський
Пирятин
Прилуки
Прилуцький район
Ромни
Сарни
Свалява
Світловодськ
Севастополь
Сєвєродонецьк
Скадовськ
Сміла
Фастів
Хмільник
Черкаси
Чернігів
Южноукраїнськ


   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

© Проект Інституту Трансформаціїї Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Робота в Україні" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985 e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa